ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільна фата

Які асоціації викликає у тебе слово весілля? Звичайно ж, весільна сукня і фата! Це перший образ, який виникає в думках кожної дівчини, яка тільки що стала нареченою! В людині, а вже тим більше в нареченій, як відомо, все має бути прекрасним! І душа, і думки ... і плаття, і фата! Фата - не менш важлива деталь образу нареченої, ніж сама сукня. Вона є його продовженням, підкреслює стиль і фасон сукні, а також надає образу романтичності і ніжності .. Як правильно підібрати фату до сукні і якими вони бувають - читай в сьогоднішній статті від JAM!

Весільна фата, як і весільні сукні, має безліч різновидів - по довжині, по пишності, по призначенню. Сьогодні JAMрасскажет тобі, як правильно підбирати фату нареченої!

 
І так, в першу чергу, фати бувають різної довжини:
 
До плечей - фата довжиною до 60 см, найкоротша з існуючих фат. Спадає до плечей. Така фата візуально збільшує образ і зменшує зростання, тому туфельки на шпильці будуть тобі дуже до речі!
 
 
 
До локтя- довжина такої фати - 80 см. Один з найпопулярніших варіантів - така фата додає образу витонченості і не відволікає увагу від сукні.
 
До кінчиків пальців-довжина 110 см, закінчується на рівні опущених рук нареченої. Також підходить до більшості весільних суконь.
 
 
Фата - вальс- спадає до ступень, має однакову довжину з сукнею. Якщо ти мріяла про довгу фату, то вальс - ідеально підійде до твого плаття, тільки якщо воно без шлейфу.
 
 
Фата - каплиця - підходить для офіційних формальних весіль, і чудово доповнює плаття зі шлейфом. Довжина такої фати близько 2-2,5 метрів.
 
Фата - собор або соборна фата - найдовша весільна фата, довжина якої 3,5 метра. Така фата збігається з довжиною шлейфу. Зазвичай таку фату одягають на таїнство вінчання. При виборі довгою фати пам'ятай, що вона повністю закриє вид сукні зі спини, що може абсолютно змінити цілісне сприйняття образу.
 
За пишності фати бувають одношаровими, двошаровими і тришаровими. Якщо шари фати різної довжини, така фата називається каскадної. Тут все залежить від твоїх смаків та уподобань. Слід пам'ятати про те, що чим пишніше і багатше розшите плаття, тим більш скромну фату слід вибирати, щоб не перевантажити образ.
 
Фати відрізняються так само за кольором, виду і обробці. Фата завжди підбирається тон в тон до сукні і повинна бути тільки нової! Узята в борг і на прокат - виключено.
 
Фата може бути фатіновой, з органзи, тюлі або шифону. По краю обшита бісером, перлами, мереживом і т.д.
 
Обрізна фата- звичайна фата без всякої обробки, проте, підходить практично до будь-якого плаття і дуже популярна.
 
 
Фата - іспанка - довга фата по краю обшита мереживом. Дуже красиво виглядає з мереживними сукнями, сукнями фасону русалка і сукнями зі шлейфом.
 
Основні кольори фат, які можна знайти в салонах - білий, алмазний білий і колір слонової кістки (white, diamondwhite, ivory).
 
Сьогодні немає строгих традицій або рекомендацій того, якою має бути фата. Деякі наречені і зовсім замість фати воліють капелюшки, вінки, обідки, вуалі та інші головні убори. Але все ж саме фата робить наречену нареченою! Ми постаралися розповісти тобі якомога більше, тепер вибір за тобою!
 
Знайди свою і будь чарівна!
Щиро твій, JAM)