ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Які вони, модні і зручні весільні туфлі?

 

Кожна наречена, вибираючи собі туфлі, керується як мінімум трьома параметрами: краса, зручність і елегантність!

 

Які ж весільні туфлі сьогодні в тренді?

весільне взуття

 

Найпопулярніша модель, за версією "дома весіль", це туфлі на невеликій платформі з круглими носками. Саме така форма зраджує взуття стійкості і робить каблук вище і красивіше.

 

А ось більшість європейських дизайнерів схиляються до загостреним носків. Наприклад, в колекції DKNY превалюють саме такі моделі. Тонкий каблук з платформою - писк моди! Що стосується матеріалу, то тут можна приймати найсміливіші рішення: лакова шкіра, мільйони стразів або туфлі в дірочку - все підходить! У цьому сезоні головне - натуральність матеріалу!

 

Весільні босоніжки зі стразами - ідеальне рішення для спекотного літнього дня!

 

Пам'ятайте, що такі весільні босоніжки підійдуть тільки за умови, що ви добре відчуваєте себе на шпильці, тому що каблук у них, згідно з новими тенденціями, - гострий і тонкий. Але не забуваємо і про танкетку - елегантна і легка, вона ніколи не виходить їх моди.

 

Поради нашим нареченим:

 

Весільні туфлі краще купувати ввечері. Справа в тому, що ввечері ноги набрякають і вибираючи взуття саме в цей період ви убезпечите себе від ниючий біль в ногах до кінця банкету.

 

Туфлі повинні бути завжди в тон сукні, але а найсміливіші можуть експерементнуть і вибрати контрастні моделі (головне що б туфлі гармоніювали з будь-якої деталлю вашого наряду)

 

Пам'ятайте: туфлі повинні бути невагомими і не напружувати вас! В іншому випадку, ви ризикуєте зіпсувати фотосесію своїм зміненим обличчям і пропустити перший танець! 

Які вони, модні і зручні весільні туфлі?
Які вони, модні і зручні весільні туфлі?
Які вони, модні і зручні весільні туфлі?
Які вони, модні і зручні весільні туфлі?