ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Персональний підхід

 «Класика завжди в моді!» – осудливо каже тобі бабця і демонструє свій безіменний палець. Якщо твоя душа бажає креативу, поцьомай бабцю за цінну пораду і… забудь про її слова! Минули часи, коли товстенькі і незграбні золоті перстеники були обов’язковим весільним атрибутом. Зараз обмежити фантастичний вибір обручок може лише твоя фантазія або ж консервативні настрої твого коханого.

 Як персоналізувати свої весільні персні?

  •  Найочевидніший спосіб  гравірування. Закарбуйте навіки на дорогоцінному металі свої імена (або ж пестливі інтимні ймення   у цьому випадку краще перенести їх на внутрішню сторону обручки).
  •  Напишіть кілька нот вашої улюбленої пісні, крихітний малюнок, ієрогліф, дату весілля (якщо твій коханий забудько)  та що завгодно! Хай навіть кличку домашнього песика  аби тільки ви обоє були «за», і вас це надихало.
  •  Вигравіруйте фразу. Вислови латиною  лаконічні, красиві, хоча й інколи надто пафосні.  Можна підійти до цієї справи з посмішкою і написати щось на кшталт «поверненню не підлягає» або «спротив марний». Але знай міру, бо твоєму коханому може банально не вистачити почуття гумору на твою пропозицію фрази «game over».
  •  Оберіть особливу форму, якщо ваш стиль життя на одній хвилі. Ви обоє  палкі прихильники Стіва Джобса, Гаррі Поттера чи «Зоряних війн»? Еко-активісти чи байкери? Надихайся підбіркою фото – і вперед! А ще можна лишити відбитки своїх пальців на обручках одне одного, ця техніка сьогодні в тренді.

 Обручки для радикально налаштованих  татуювання на безіменних пальчиках. Персональніше вже нікуди! Не тисне, не натирає, не знімається :) 

 

 

персональні обручки
персональні обручки
персональні обручки
обручки на замовлення
персональні обручки
обручки на замовлення
обручки на замовлення
обручки на замовлення
обручки на замовлення львів