ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Зимове весілля

Мете сніг, виблискує на сонці, крутиться і падає, і навколо казка… Гарно ж, правда? Тим не менше, виходити заміж взимку мало хто наважується. Але ж, якщо весілля – подія казкова, то відсвяткувати його взимку здається більш ніж логічним. А якщо ти і сама любиш атмосферу новорічних свят і все, що з ними пов’язано, але досі вагаєшся – то ось тобі кілька беззаперечних аргументів на користь зимового весілля.

 По-перше, це вигідно. Ціни на весільні послуги різко падають, черг, наприклад, в РАЦС немає, а пошук приміщення і професіоналів взагалі не повинен стати проблемою в цю пору року. Будь певна, твоє зимове весілля обслуговуватимуть найкращі стилісти, візажисти, фотографи

До речі, тільки уяви якими можуть бути зимові весільні фотографії, коли світить яскраве сонце, сніг іскриться, а зелені притрушені ялинки інтуїтивно нагадують про новорічні свята.

 Асортимент весільних суконь росте, а ціни падають. Весільні салони майже пусті, і коли працівники такого салону півдня приділятимуть увагу тільки одній тобі, ти відчуєш себе королевою. І, до речі, не переживай, що виходячи заміж взимку ти замерзнеш під час церемонії – існує маса чудових моделей зимових весільних суконь з накидками і напівшубками. Хоча є свої нюанси – зимою не радять вдягати традиційну білу сукню, оскільки вона може зливатися зі снігом, а то й навіть набирати неприємного відтінку на його фоні. Краще вибрати кольорову чи кремову сукню, також підійдуть персикові тони та колір «шампань». Але якщо ти навіть не розглядаєш таких варіантів, то в такому разі вибирай білу сукню, яка має кольоровий поділ, і підтримай його накидкою в тон та яскравими аксесуарами. Не варто й говорити, що взутися можна тільки у чобітки, а рукавиці, які літом носять виключно декоративний характер, на зимовому весіллі будуть виконувати свої «зігрівальні» функції.

 Тепер про бенкетний зал. Буде дуже класно, якщо вдасться орендувати зал з каміном та оформити його в блакитних і білих тонах. І все - навіть скатертини на столах і сервірування - повинно підтримувати цю атмосферу, а подарунки-гроші гості можуть складати в святкові шкарпетки. Інтер’єр можна декорувати сосновими гілками чи гілками ялиці, гірляндами з кольорових лампочок та цукерок, свічками на підсвічниках та фігурками північних оленів. 

До столу доречно буде подати запеченого індика або гуску і мандаринки на десерт. А до весільних забав додати кидання сніжками і ліплення снігової баби. Це точно викличе бурю емоцій, особливо в дітлахів.

 Отже про плюси зимового весілля ти вже знаєш. Але з нашого боку було б нечесно не сказати про мінуси. Отже, до можливих мінусів варто віднести погоду, яка може зіпсуватися в день весілля (сніг може не випасти, або його навпаки буде забагато і це додасть труднощів з добиранням). Ще один мінус ідеї виходити заміж взимку – скупий асортимент квітів. Доведеться задовольнятися тими, що є, або замовляти їх в салонах за дуже високу ціну. Овочі та фрукти також будуть коштувати значно дорожче, до того ж їх важче знайти і якість може бути сумнівною. Ну і зимою люди хворіють набагато частіше, тож деякі гості можуть не прийти просто тому, що застудились.

 Але хіба все це можна вважати серйозними труднощами? Погодьтеся, плюсів незмірно більше! Тільки дайте волю своїй фантазії!

 Ми наполягаємо на тому, що зимове весілля просто не може бути сірим та похмурим. Воно обов`зково буде світлим і радісним святом, яке занурить всіх присутніх в зимову казку в дусі «Різдвяних історій» Діккенса, а ви з нареченим будете справжніми Духами Різдва. І повірте, таке весілля забудеться не скоро, а якщо підійти до його організації з розумом та душею, то не забудеться взагалі. Успіхів вам! Не мерзніть і фантазуйте!