ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Виїзна церемонія за містом

Здоровий цинізм і хороше почуття гумору – ось джентльменський набір, який точно стане в пригоді під час церемонії  у РАЦСі.

«Ось вам обручки черлені, сонцем благословенні.  Відсьогодні Ви – Князь і Княгиня!»! І все. Істерика. Половині гостей обличчя заливають сльози… сміху, інша половина з усіх сил намагається затримати на обличчі вираз благоговійного щастя і захвату (така втіха фотки звідти дивитися!). Тим часом хор бандуристок у домашніх капцях заводить сентиментально-тужливої пісні, і все, про що можеш мріяти, – це якнайшвидше  випити той довгожданий келих шампанського і щоб він врешті виволочив тебе, усю таку пишну наречену, з цього місця реєстрації урочистих подій. уся урочистість події розвіялась ще в той момент, коли дбайлива тітонька заздалегідь вийшла і турботливо нагадала нареченому при нареченій, що після того, як натягнув обручку, їй слід поцілувати руку.

Ну що за маскарад? Даруйте, це жорстоко, але одне питання: НАВІЩО? Ну якщо він зроду не цілував їй рук, то навіщо, поміж всіма іншими стресами, завдавати йому ще одного?

Вся редакція JAM впевнена, що ви, наші солоденькі, маєте свої місця слави. Чому б не провести цю кульмінаційну точку у ваших стосунках в місці, яке наповнене тільки вашими спогадами? Де не треба буде втискатись між іншими парами?

Ми любимо конструктив. І любимо Вас. І маємо для вас чергову розкішну ідею:

ГЕТЬ ІЗ РАЦСу!

Місце першого поцілунку пам’ятають майже усі. Першого тверезого поцілунку – точно усі. Якщо ні, то згадуйте: де знайомилися? Де освідчувалися? Де зустрілись? Звісно, ми враховуємо те, що найвдаліші пари чомусь знаходять одне одного у найбільш безглуздих місцях. Тому про всяк випадок, якщо у вас це відбулось біля деканату,  в електричці «Львів-Мукачево», у ЖЕКу чи біля суду після його (чи твого) першого розлучення, то ось перелік найкращих місць для виїзної церемонії:

· Ротонда в Парку Костюшка;

· Стрийський парк (там ще й лебеді);

· Високий Замок;

· Левандівське озеро;

· Кайзервальд (дзвоніть, ми скажемо Вам, де те прекрасне місце);

· Шевченківський гай;

· Лиса Гора (як туди дістатись в сукні – ваша проблема, але там справді гарно);

· Як мінімум – подвір’я розкішного сусідського особняка;

 

· І вже зовсім просто – прямісінько в ресторані,  де святкуватимете.