ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільна церемонія

 Кілька важливих порад від Jam Wedding для молодят, котрі планують весільну церемонію.

 Налагоджуй стосунки

 Під час зустрічі з ведучої твоєї весільної церемонії будь чесною та відкритою. Оскільки ця людина не знає тебе та твого коханого впродовж багатьох років, тобі доведеться дозволити їй дізнатися більше про вашу пару. Так ви зможете разом вигадати особливі унікальні елементи для урочистості.

 Говори від щирого серця

 Якщо ви з коханим самостійно пишете обітниці, зробіть їх зворушливими і дотепними, проте ні в якому разі не критичними. Слова повинні відображати величність і урочистість тих обіцянок, які ви промовите одне одному. Будьте лаконічними і тримайтеся суті: чому ти одружуєшся саме з цією людиною, і що вона для тебе значить. Збережіть ще жменьку слів для тосту за бенкетним столом (а особливо гарячі – для шлюбної ночі, звісно!).

 Комбінуй традиціїі

 Персоналізуйте свою церемонію, відобразіть у ній особливості вашого світогляду і переконань. Наприклад, якщо ваша пара – інтернаціональна, можна прикрасити весільний торт крихітними прапорцями ваших країн.

 Плануй заздалегідь

 Коли все заплановано, куплено і підготовлено, лишаються обітниці – чарівний та надзвичайно важливий елемент церемонії. Не відтягуйте до останньої хвилини, розпочніть працювати над ними за місяць (а якщо не маєте особливого літературного таланту – то ліпше за два). Фінальна версія тексту мусить бути готова щонайменше за два дні до весілля. Зробіть ваші обітниці такими ж красивими й унікальними, як і ваше кохання, яке ви святкуєте. Допомогу в написанні обітниць можна знайти тут.

 Залучи родину

 Весільна церемонія – ідеальний час, щоби вшанувати найближчих членів родини та близьких друзів, що з якихось причин не потраплять на бенкет, та долучити їх до обряду. На урочистості можна запалити символічну свічку єдності чи лишити час для кількох коротеньких промов. Такі речі розчулюють присутніх і запам’ятовуються надовго.

 Стій на своєму

 Якщо у вас міжконфесійний шлюб, дуже важливо не піддаватись на «провокації» і не слухати доброзичливі «поради» численних родичів, які (будьте певні!) наполягатимуть, що саме їхній обряд – правильний. Радься винятково зі своїм коханим і знай, що ваш вибір і ваше спільне рішення – єдине правильне.