ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весілля в шатрі

Найперший і головне питання, яке стоїть перед молодятами, - це де буде проводитися весілля. Вибір різноманітних кафе і ресторанів величезний. Але якщо ви хочете бути оригінальними і подумує про те, щоб провести захід на природі, то вибирайте весілля в шатрі.

Весілля в наметі - це чудовий варіант для тих, хто хоче відпочити від міської суєти і провести найкращий день свого життя на свіжому повітрі. Якщо намет обладнати правильно, то весілля можна проводити в будь-який час року.

Позитивні сторони весілля в шатрі очевидні:

Місткість шатра. Якщо планується грандіозна весілля з великим числом запрошених, то намет підійде як не можна краще. Ви можете орендувати відразу кілька майданчиків, і вам не доведеться як в ресторані буквально «втискувати» гостей.
Вибір місця розташування. Поставити намет можна в будь-якому мальовничому місці. Шатер може розташуватися біля річки, в лісі або на території старовинної садиби. Ваші фантазії точно співпадуть з можливостями компаній по організації весіль.
Мобільність конструкції. У літню пору можна відкрити намет, а в зимовий - повністю закрити.
Стійкість до негоди. Шатер - це стійка конструкція, яка захистить вас і ваших гостей від негоди і сильного дощу. Якщо ж весілля планується взимку, то намет можна вибрати з опаленням.
Можливість декорування на свій смак.
Якщо кожен ресторан має свій стиль, то намет - це білий аркуш, на якому ви можете написати свою картину, проявивши себе справжнім художником і декоратором.

Крім перерахованих переваг, весілля в шатрі має і свої недоліки.

Недоліки весілля в шатрі:

Відсутність статі. Зазвичай весільний шатер встановлюється прямо на землю. Але якій нареченій захочеться ходити по траві в білосніжних туфлях? Тому необхідно заздалегідь подбати про дерев'яних підлогах і лінолеумі.
Відсутність освітлення. Весілля святкують зазвичай всю ніч, і тому вам доведеться подумати про висвітлення шатра і про світломузики. Також електрику знадобитися для забезпечення кухні. Як правило, для таких цілей беруть в оренду електрогенератор, що, як ви розумієте, зажадає від вас додаткових вкладень.
Зручності на вулиці. Вашим гостям доведеться користуватися туалетними кабінами на вулиці замість звичайних туалетів, що багатьом може не сподобатися. Цю проблему можна вирішити - на сьогоднішній день існують пластикові туалети, які оснащені рукомийниками з дзеркалами і паперовими рушниками.
Якщо скласти всі складові, а саме, вартість оренди майданчика, шатра, меблів, підлоги і підлогового покриття, освітлення, туалетів і прикрас для намету, то виходить кругленька сума. Можна трохи заощадити і вибрати вже встановлений і прикрашений намет. В цьому випадку його вартість буде дешевше, ніж зібраного варіанту.