ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Розваги для гостей

 Друзі та родичі з’їжджаються на твоє весілля з різних куточків країни, а інколи і світу. Тому подбай, щоби свято кохання не перетворилося для них у нудне очікування та байдикування з перших же годин. Якщо ти запрошуєш гостей здалеку, важливо знайти їм якусь розвагу, щоби вони не нудьгували.

 Допомога з весільними клопотами

 Твої гості, швидше за все, захочуть провести трохи часу з тобою та твоїм нареченим поза весільним пафосом. Ти будеш зайнята останніми приготуваннями, і тобі буде ніколи розважатися з родичами та друзями деінде. Можна поєднати приємне з корисним і знайти щось цікавеньке і легке, чим би твої гості могли тобі допомогти: вирізати паперові сердечка або пришити бутоньєрки до суконь. Гості будуть раді долучитись, до того ж це чудовий і зручний спосіб провести разом час.

 Огляд місць «must see»

 Більшість міст та містечок мають історичні пам'ятки, особливі місцини або просто красиві види. Напиши їхній перелік із орієнтирами та адресами, зроби невеличку брошурку для своїх гостей. Якщо твоє місто може похвалитися унікальною скульптурою, відомою площею або будиночком прямо зі сторінок історичної книги – це чудова можливість зайняти твоїх гостей цікавою екскурсією.

 Додай до брошури інформацію про транспорт та хороші кафешки у твоєму районі. Якщо маєш час і натхнення, намалюй імпровізовану карту з маршрутом. Гості обов’язково оцінять твої старання і будуть вдячні за розваги та турботу.

 Сімейні розваги 

 Дехто з гостей прибуває за день чи два до весілля або ж залишається ще погостювати. Дні приїзду та від'їзду лиши їм для відпочинку. А в решту часу можна задіяти друга або члена родини, щоби влаштувати сімейні розваги.

 Організуйте сімейний пікнік в мальовничому місцевому парку, щоби досхочу наспілкуватися. Або запросіть усіх на пізній сніданок в місцевому ресторані, тоді сім'я і гості можуть насолодитися товариством одне одного. А можна влаштовувати і щось менш грандіозне, наприклад, гру в «показуху» або твістер.