ОНЛАЙН
організатор

Таймінг весільного дня. Частина 1

Більшість пар грають весілля вперше. На консультації,  сервісі весільної консультації ми часто стикаємося з питанням: як правильно скласти сценарний план дня?

1. Якщо Ви плануєте розпис в РАЦСі - Ви точно знаєте, коли у Вас розпис і те, що запізнитися в ЗАГС - погано, так як є побоювання, що Вас не розпишуть. Тому, якщо у Вас розпис в РАЦСі - то це ключовий момент при складанні сценарного плану дня. Ми відштовхуємося саме від цього часу. Врахуйте два нюанси - рання розпис це не дуже добре для молодих, так як Вам потрібно буде вставати дуже рано, щоб створити гарний образ. І пізня розпис теж не дуже добре, так як в РАЦС Ви приїдете досить втомленими. Тому ідеальний час це 10.30 - 13.00 та з 13.00-14.30.
  2. Уточніть у Вашого стиліста і візажиста, скільки буде потрібно часу на створення зачіски і заздалегідь продумайте час по таймінг вкладаєтеся чи Ви за часом. Як правило на створення зачіски йде 1,5 - 2 години, а на створення макіяжу від 40 хвилин до 1 години.
  3. Коли будете складати план - відмотується час назад - від ключового часу - розпис в РАЦСі. Також враховуйте всі Ваші активності - наявність або відсутність викупу. Якщо викуп буде - то його теж потрібно врахувати. Як правило викуп триває 20-25 хвилин, ну якщо Ви звичайно не робите викуп спочатку Вашої вулиці, по-середині, ближче до під'їзду і ще два рази перед під'їздом і на кожному поверсі сходової площадки. Радимо Вам від цього відходити і ще краще, якщо все таки Ви викуп плануєте - замовити аніматорів для проведення викупу або ведучого. Так як такий викуп може бути набагато цікавіший. А ще краще зробити збори нареченої в готелі, яку Ви напевно забронювали для Вашої першої шлюбної ночі. Як правило, з готелями можна домовлятися про ранній заїзд, тоді ідеальний варіант зробити збори нареченої в готелі - це буде допоможе зробити красиву весільну картинку. Якщо ж Ви вирішили - "викупу бути", тоді Вам потрібно ще продумати невеликий фуршет для Ваших гостей і запланувати 20 хвилин на благословіння, також 10-15 хвилин на фуршет вдома. Далі, якщо за часом вам потрібно вже їхати в РАЦС - тоді їдьте, а якщо ж у Вас розпис після обіду і Ви хочете їхати фотографуватися. Закладайте на одне весільне місце - 40-50 хвилин і дивіться за планом, скільки таких місць Ви можете відвідати. Якщо ж навпаки, у Вас розпис зранку, тоді на фотосесію Ви поїдете вже після РАЦСу.
  4. Благословення у батьків нареченого будинку. Цей момент теж потрібно продумати тим, хто від цієї традиції не планує відмовитися. Як правило, це останнє місце, куди гостей не беруть. Гості їдуть на банкет, а благословення проходить у вузькому сімейному колі при батьках нареченого, молодих і фотографі і відеографів.
  5. Таймінг на банкетній частини. На перший стіл як правило закладається 45-55 хвилин, так як всі голодні і потрібно нагодувати гостей. Далі перший танець молодих - відкриття першого танцювального блоку. Цей блок 20-30 хвилин в залежності від того, як гості поводяться. Як правило, в першому танцювальному відділенні невелику кількість гостей готові танцювати. Далі другий стіл - 40 хвилин, танцювальне відділення - 40 хвилин. Третій стіл - 40 хвилин (тут в основному відбуваються основні традиції - розрізання торта, кидання букета і підв'язки). Третє танцювальне відділення - 40 хвилин. Вам також потрібно надати планований таймінг закладу для виносу блюд.

Щоб дізнатися більше про планування весілля, підпишись на 10 email уроків для самостійних наречених або запишись на консультацію.