ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільна підготовка

Здійснилося! Ви подали заяви в ЗАГС і вже почали підготовку до весілля

Ви в передчутті ... Але в якийсь момент вас охопило дивне почуття. І у вас спостерігається один з цих симптомів?

1. Вам дуже хочеться, щоб якомога швидше все закінчилося;

2. Вам не подобається все, що ви купили для весілля;

3. Ви схудли або навпаки, поправилися;

4. Ваш настрій змінюється як погода;

5. Вас мучить безсоння або ви весь час хочете спати.

Вітаємо, ви хворі предсвадебной лихоманкою! Але не турбуйтеся, адже ви потрапили за адресою і у нас є парочка рецептів від цього поширеного захворювання!

ПІДГОТОВКА ДО ВЕСІЛЛІ, ЛИСТ ПАПЕРИ, РУЧКА І ПОВНЕ ЩАСТЯ!

Дуже важливо досягти зі своїм партнером повного взаєморозуміння. Щоб звести до мінімуму претензії і очікування після весілля, обговоріть з коханою людиною ваші ролі в майбутній сім'ї. Візьміть аркуш паперу, розділіть на дві колонки. В одній - напишіть «Чого я чекаю від партнера, його обов'язки в сім'ї», в іншій - «Мої обов'язки в сім'ї». Заповніть колонки і покажіть список партнеру, обговоріть з ним всі пункти, проговорите те, що для вас є принципово важливим. Потім попросіть партнера зробити те ж саме. Ці списки допоможуть вам в сімейному житті.

КРОК У МИНУЛЕ І КРЕАТИВНЕ МАЙБУТНЄ ...

Корисно буде влаштувати Тиждень Спогадів. Протягом цього тижня кожен день згадуйте щось з вашого спільного минулого. Наприклад, понеділок - розіграйте ваше знайомство, сходіть, якщо є можливість в те місце, де ви познайомилися. Вівторок - відвідайте ваше улюблене місце на природі, середа - відчуйте, влаштуйте вечерю при свічках і т.д.

Удвох складіть план вашого весілля щохвилини, передбачуваність зазвичай знижує тривогу.

Влаштуйте Вечір Фантазій. Візьміть старі журнали і виріжте те, що б ви хотіли досягти в сімейному житті. Візьміть ватман і наклейте ваш колаж на нього. Обов'язково збережіть своє творіння!

Всі ці спільні заняття дозволять вам розслабитися і допоможуть дізнатися свою половинку з іншого боку.

ПОВНИЙ РЕЛАКС

Крім спільних заходів існує безліч способів зняти напругу індивідуально:

1. Сауна, обов'язково з використанням будь-яких розслаблюючих трав;

2. Релаксирующий масаж усього тіла;

3. Напишіть лист собі коханій або коханому, розкажіть, що вас турбує, що ви відчуваєте, чого боїтеся, що вас дратує;

4. Такого ж листа можна написати тим, хто вас найбільше дратує або злить, або на кого ви найбільше ображаєтеся;

5. Візьміть фарби, пензлики, папір. Закрийте очі, поринете в свій стан, а потім намалюйте його. Зображуйте на папері все те, що приходить в голову. Коли закінчите, проаналізуйте, що вийшло. Що це вам нагадує? Як це відображає ваш внутрішній світ? Що ви відчуваєте?

Якщо ні одним з цих способів вам не допоможе розслабитися, то краще звернутися до фахівця. Психолог допоможе вам знайти справжню причину занепокоєння і замінити її чимось приємним і конструктивним.

Я прекрасно пам'ятаю свій місяць перед весіллям, якби тоді мені хтось запропонував психологічну допомогу, велика частина нервових клітин була б в цілості й схоронності.

Пам'ятайте головне, щоб шлюб був гармонійним, важливо з самого початку ставиться до нього, як до головного проекту всього свого життя, вкладати в нього багато сил і почуттів, піклуватися про нього.