ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Різновиди обручок

Яке ж весілля без обручок? Навіть якщо ви не плануєте пишне торжество, а хочете просто розписатися, обручки - обов'язковий атрибут весілля! Весільна сукня ти одягнеш всього один раз, гості роз'їдуться, фото - сховаються в альбоми, а ось кільця ви будете носити завжди і всюди як символ вашої нескінченної і любові і спогад про найщасливіший день!

 

Як вибрати весільні кільця, і якими вони бувають - JAMподготовіл для тебе різні цікаві факти!

 
Класичні обручки - це найпоширеніший і популярний у молодят вид обручок. Виготовляються вони з жовтого, білого або червоного (рожевого) золота. Класичне обручку зазвичай гладке, але може бути і прикрашене дорогоцінним камінням. Крім золота, молодята нерідко віддають перевагу платині. В першу чергу, це пов'язано з тим, що платина має гарну зносостійкість і не викликає алергії, а в другу - дороге обручку обіцяє молодим багату і успішне життя. Класичні кільця мають форму барильця - закруглені по кутах або ж «американки» - з прямокутними краями. Так само все більш популярними у сучасних наречених стають кільця з паладію.
 
 
 
Одна з різновидів класичних обручок - так звані «Eternity band» - прикрашені по обідку кільця дорогоцінними каменями. Розсип каменів може бути по всій поверхні кільця, або тільки з одного боку. Таке кільця часто носять в парі з Помолвочное кільцем.
 
 
 
 
 
Кільця - трилогія прикрашені трьома однаковими дорогоцінними каменями, розташованими навряд. Такі кільця ще називають Past.Present.Future, так як вони символізують минуле, сьогодення і майбутнє молодих.
 
 
 
Вантажні заручні кольцасозданидля справжніх аристократів! Такі кільця прикрашають пальчики осіб королівської крові. Поділяються на 3 види:
 
- Викторианские - з жовтого або рожевого золота з декількома діамантами;
 
- Едвардіанської - платинові з діамантами або сапфірами;
 
- В стилі ар-деко - платинові екзотичні кільця з етнічними мотивами, прикрашені різнокольоровими дорогоцінними каменями.
 
 
 
Комбіновані заручні кільця- для тих, хто не може визначитися між різними відтінками золота. Вони можуть бути виконані з двох або з трьох кольорів. Торговий дім Cartierпервимі створили переплетене кільце з білого, жовтого і рожевого золота «trinity» - уособлює любов, вірність і дружбу.
 
 
 
 
 
Також особливою популярністю сьогодні користуються комбіновані кільця з крутиться серединкою.
 
 
 
Якщо ж ти бачиш свою обручку абсолютно ексклюзивним - ти можеш скористатися послугами ювеліра і виконати його на замовлення. Також надати обручці нотку індивідуальності можна за допомогою гравіювання.
 
 
 
JAM бажає тобі нескінченно щасливого кохання, що відбивається в твоєму
 
обручку кільці!
 
Олександра Біла