ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Красива наречена - щаслива дружина. Йога перед свадьбой

 

Перед весіллям всі наречені посилено приводять своє тіло в тонус, геть забуваючи про гармонію духовну. Популярна в останні роки йога, допоможе наздогнати двох зайців, тим самим привівши тіло до ідеальних контурів і навівши лад в душевному безладді.

Концентрація на собі і своєму тілі - те, що потрібно, кожній нареченій щоб перемогти передвесільний стрес. Йога відмінно зміцнює всі м'язи тіла. Плюс, в йозі м'язи працюють саме так, як це передбачено для них природою, ніякого ризику перекачати певні зони, або збільшити обсяги м'язів, у Вас немає.

Де займатися: кращим варіантом стане студія з професійним тренером.

Порада для тих, хто шукає тренера: сходіть на тренування до кількох тренерів і порівняйте свої відчуття. Якщо Ви вийшли із залу приємно втомленими, значить, заняття пройшло з користю, якщо ж Ви розслабилися і заснули на півдорозі до нірвани, то результат буде навряд чи той, який Ви запланували.

Важливо розуміти, що йога, це спорт, заснований на філософії, осягнувши яку Ви відкриєте нову себе.

Для занять у домашніх умовах: новачкам краще займатися за відео уроками. Зверніться до тренувань YogaWorks, Шива Рі.

Для тих, кого більше цікавить швидке схуднення, можна порадити фітнес-йогу. На подібних заняттях силові й інтенсивні вправи чергуються зі статичністю йоги. Інтенсивне тренування допоможе скинути кілька зайвих кілограмів і візуально зменшити обсяги фігури.

Як часто: почніть з годинних тренувань три рази на тиждень, і результат не змусить себе чекати.

© Владислава Земляна