ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільний манікюр для стильної нареченої

За останні роки весільний манікюр став доволі важливою частиною загального образу нареченої. І погодься, від традиційного френчу вже давно треба відійти (від традиційного френчу з візерунком лише на правому безіменному  відійти ще далі). Сучасні наречені надають перевагу  однотонним кольорам: від натуральних до сміливих червоних. А сучасні стильні наречені оберуть яскраві  відтінки, щоб показати грайливий бік своєї натури.  Всього три підказочки нададуть тобі простору для безлічі ідей. Отже,

 Перекрути френч
 Якщо тобі подобається французький манікюр, чому б не відійти від традицій і не спробувати його в кольорі, що пасуватиме до твого букету або сукні дружки? Спробуй основу, яка б пасувала до першого, а відтінок кінчика – до другого. Вдала комбінація кольорів буде виглядати чудово! 

 

Будь грайливою з полькою 
Манікюр в горошок (власне, полька) завжди виглядає дуже мило і стильно. Якщо тобі хочеться чогось витонченого, обери пастельний або тілесний відтінок, що пасуватиме до твого букету або мейк-апу, і додай зверху кілька м’яких білих крапель . Будь впевнена, твої пальчики виглядатимуть особливо романтично та жіночно.

 

Додай блиску 
Пастельний лак, присипаний блискітками  це дійсно чарівно, особливо, але не пафосно. Цей весільний манікюр бажано зробити якомога ближче до великого дня, але залиш хоча б 24 години, щоб він був закріплений бездоганно.

 

Бачиш, як все просто? Тож починай експериментувати вже зараз!