ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільні зачіски

 Твоє весілля – це твоя приватна казка. Ти обрала в ресторані для святкування меню, гідне королівської родини, а сукня, яка терпляче чекає на свій День, – якраз для чарівної принцеси. Що ж ти збираєшся робити зі своїм волоссям?

 Це лише в школі ставлять «двійку» за поведінку. А з приводу зачіски на весілля хіба що мама тобі винесе мозок. Але ти вже самостійна дівчинка і рішення повністю залежить від тебе. Тобі лишається не загубитись у сотнях чудових варіантів і прочитати кілька порад від JAM Wedding.

  • В першу чергу – не втрать свою природність у погоні за модою. Відверто кажучи, день весілля – зовсім не час для радикальних експериментів. Дай шанс своєму коханому хоча би впізнати тебе у день святкування. Ти ж не хочеш, щоби через 10 років твоя дитина запитувала,  хто це поряд з його татусем на весільних фото!..
  • Признач зустріч з перукарем чи стилістом і порадься, яка зачіска пасуватиме до твого типажу. Обговорюючи, беріть до уваги і форму обличчя, і глибину та форму декольте, і стиль вельону та сукні. Проте, звісно, найважливішим фактором у виборі зачіски все ж таки буде довжина волосся.

 Для зачісок на коротке волосся

ідеально пасують виразні прикраси. Зроби акцент на волоссі такими ж квітами, які будуть в твоєму букеті, або шпилькою з яскравою декоративною прикрасою, що перегукуватиметься з оздобленням на сукні.

 Волосся середньої довжини

має найбільше можливостей. Вільні, м’які завитки нададуть романтичного вигляду. Якщо ж хочеш виглядати елегантно – кучері можна підібрати догори. Якщо зробити це навмисне трошки недбало – то матимеш богемний, екстравагантний вигляд.

 Довге волосся 

теж лишає безмежне поле для перукарської уяви. Популярна зачіска серед наречених – половину волосся підбирають угору, а решту розпускають по плечах. Є безліч варіантів плетіння коси для будь-якого стилю – якщо вона віртуозно виконана, така зачіска вже сама по собі прикраса.

 Щоби не показувати на пальцях «ось тут завиток, а ось розпущене», створи на своєму комп’ютері окрему папку і додавай туди всі фотографії зачісок, які сподобались. Це значно полегшить життя твоєму стилісту, до того ж між вами не лишиться непорозумінь щодо деталей зачіски.

 Якщо тобі аж так кортить змінити свій образ напередодні весілля, то роби це хоча би за кілька місяців – щоб у разі чого встигнути перефарбувати, перестригти або відростити волосся.