ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільна зачіска

 «Свято наближається, свято наближається...»  ти сто разів чула цю рекламну пісеньку, але в твоєму випадку наближається зовсім не Новий рік, а той щасливий момент, коли ти вже нарешті прибереш до рук свого принца по-справжньому. Тебе чекає купа всіляких питань, які треба буде вирішити і маса речей, з вибором яких треба буде визначитися і при цьому всьому не наробити помилок. Одна з таких відповідальних ділянок  весільна зачіска. Здавалось би, що там такого, аби тобі подобалася і трималась міцно. Даремно. Є деякі типові помилки, які допускають наречені тільки через те, що їх не попередили. Тож ми спробуємо заповнити цю білу пляму.

 Не врахований силует весільної сукні.

 Якщо у тебе вузька, приталена і довга сукня, та ще й висока зачіска, то елегантністю ти можеш змагатися хіба зі львівською телевежею. До сукні типу «русалка» або «футляр» ідеально підійде весільна зачіска з розпущеним волоссям, яке хвилями спадатиме вниз. Якщо волосся коротке, то пасуватиме зачіска «боб» або «паж». До «горизонтального» силуету, коли сукня пишна, уже можна підходити з більшим розмаїттям варіантів.

 Не враховано тип тканини сукні. 

 Так, тканина теж має значення. Якщо це атлас, яким має легкий природний блиск, то в такому випадку цілком пасуватимуть блискучі локони й аксесуаризачіски. Але ті ж самі аксесуаривипиратимуть із композиції, якщо тканина сукні не має блиску. Особливо це стосується ультравишуканих суконь, де основним матеріалом може бути льон, бавовна чи навіть шерсть. Тоді всілякі «стразіки-алмазіки» просто зайві, а прикрашати в ідеалі краще живими квітами.

 Не витримано баланс у стилях. 

 Коли сукня дуже пишна, весільна зачіска нехай буде скромнішою, інакше легко вискочити за ту межу, коли краса плавно перетвориться на несмак. Якщо ж сукня «а ля проста», але виглядає дорого і елегантно, тоді й у зачісці незайвими будуть  сміливі пасма з яскравими аксесуарами або ж коротка, але креативна стрижка. Головне  витримати гармонію образу.

 Не сезон. 

 Якщо весілля заплановане на зиму, а у твоїй зачісці ромашки з волошками, воно виглядає може й оптимістично, але непереконливо. Взимку краще за все підійдуть традиційні пучки, кінські хвости тощо. Для вінтажного весілля пасуватимуть «бабети». Ну а влітку можна давати у зачіску всілякі квіточки, стрічечки і метеликів. 

весільна зачіска
весільна зачіска
весільна зачіска
весільна зачіска
весільна зачіска
весільна зачіска
весільна зачіска
весільна зачіска