ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільний макіяж руками професійного візажиста

Шановна наречена, для того, щоб твій весільний день став дійсно неперевершеним, доклади максимум зусиль і приділи увагу такому важливому етапу в створенні образу, як макіяж. Щоб обрати візажиста, недостатньо просто переглянути його роботи.

Ідеальним варіантом розвитку подій стане пробний макіяж. Він робиться, перш за все, з тією метою, щоб визначитися з Вашими побажаннями. Візажист професійно розповість, про необхідні палітри, які підходять під колір Вашої шкіри, очей і волосся. Не знаєте де знайти візажиста в Запоріжжі? Ми постаралися привести Вам оглядовий список кращих Запорізьких майстрів. 

Анастасія Кучіна- досвідчений візажист створює макіяж для весілля і фотосесій. Завдяки її старанням, Ви зможете перевтілитися в абсолютно будь-який образ. 

Анастасія Пархоменко - побачить стиль і жіночність Вашого образу і вміло підкреслить весільний образ першокласним макіяжем. 

Візажист Катя Притула - яскравий і харизматичний майстер своєї справи, підкаже, як прикрасити Вашу природну красу, вигідно преподнеся за допомогою макіяжу Ваші сильні сторони. 

Студія візажу Олени Кригіної - кузня красивого і грамотно виконаного макіяжу. Ви шукайте майстра з багаторічним досвідом роботи, який може все, або може, хотіли б опанувати ази мистецтва візажу самостійно? Тоді сміливо крокуйте в студію Олени Кригін. 

Візажист Анна Борисенко - професійний майстер, що створює шедеври на Вашому обличчі. Завдяки фантазії та польоту творчого духу, макіяж кожної нареченої виконаний виключно в кращих техніках і фактурах. 

Надія Ярченко - візажист, що створює чарівний і казковий образ для своїх клієнтів. Мріяли про Бохо весілля, тоді легкий макіяж, виконений Надією - Ваш ідеальний вибір.

Анна Кондратова - візажист, якому по плечу всі можливі складнощі макіяжу. Абсолютно будь-яка подія у Вашому житті, має виглядати незрівняно , а в першу чергу центром краси та уваги повинні бути Ви. Макіяж від професіонала можливість стати королевою будь-якого заходу. Анна працює виключно на професійній косметиці таких брендів як Make Up Atelier, Cinecitta і MAC. 

Візажист Анна Стаднік- майстерно зробить макіяж будь-якої складності. Ваш весільний образ стане дійсно невідпорним завдяки професіоналізму і стажу цього майстра. Хочете, стати візажистом? Школа макіяжу "Perfect" пропонує навчання макіяжу як на аматорському, так і професійному рівні. На час навчання Вам буде надана професійна косметика По закінченні видається іменний сертифікат. 

Тетяна Ротарева - молодий і перспективний візажист Запоріжжя. Під легкою рукою цього майстра були створені чаруючі макіяжи для багатьох весіль і фотосесій. 

©Владислава Земляна 

Визажист в запорожье
макияж на бохо свадьбу
свадебный макияж
естественный макияж на свадьбу
запорожские визажисты