ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Догляд за обличчям

  Процедура догляду за обличчям у салоні  чудовий спосіб підкреслити свіжість та красу шкіри, додати трохи «весільного блиску», яким вже світяться твої очі. Хоча така процедура для нареченої не обов’язкова, але вона допоможе підготувати шкіру до шару косметики впродовж усього дня. Якщо все ще сумніваєшся, Jamwedding розповість тобі про етапи цього процесу. Читай далі!

 Чистка

 По-перше, тобі видалять бруд та жир зі шкіри, щоби далі працювати з чистим, свіжим обличчям. Спочатку застосують крем м’який очищаючий, а потім той, що змиє бруд та рештки жиру. Це підготовча робота, так спеціаліст готує шкіру до наступного етапу.

 Пропарювання та вичавлювання 

 Наступний крок  «баня» для шкіри. Цей процес пом’якшує шкіру та відкриває пори, щоб майстру було легше дістати все, що сховалось у твоїх порах, а не мусить там бути. Після цього тобі вичавлюватимуть прищики  точнісінько як ти робиш це вдома у ванні, коли ніхто не бачить!

 Друга чистка

 Пори чисті-чистесеньки, тепер обличчя очистять ще раз, щоби видалити залишки жиру після процедури. Далі тоніком освіжать твоє личко, заберуть рештки втоми і стресу від весільних клопотів.

 Маска

 Далі майстер нанесе маску, щоби закрити пори після процедури видавлювання. Залежно від твого типу шкіри, маска буде із суміші трав чи олійок, вітамінів чи чогось схожого. А якщо тобі пощастить, то під час цієї частини процедури тобі зроблять легкий масаж обличчя.
 Після того, як маску знімуть, тобі нанесуть зволожуючий крем  це діє якнайкраще на стан шкіри. Ось і все! Тепер твоя шкіра сяє здоров’ям, красою і готова на всі сто до найпрекраснішого дня твого життя  весілля!

 Важливі поради

 Якщо раніше ти не робила таку процедуру, тобі варто зробити мінімум за тиждень до весілля  не за один день! Якщо якийсь з інгредієнтів спричинить алергічну реакцію, важливо бути впевненою, що почервоніння встигне зійти до дня весілля. Також користуйся сонцезахисними кремом після такої процедури, адже певні елементи можуть призвести до підвищеної чутливості шкіри до сонця та ультрафіолетових променів.