ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Види весільних капелюшків

 Наречена, котра прагне виглядати екзотично та елегантно, обирає до свого вбрання вишуканий весільний капелюшокЦей аксесуар варто обирати дуже ретельно й орієнтуватись на тип обличчя, зріст та стиль вбрання.

 «Таблетка»

 Моду на такі головні убори ввела в 60-х роках ХХ століття Жаклін Кеннеді, дружина тодішнього президента США Джона Кеннеді. «Таблетки» вважають аристократичним аксесуаром. Ці капелюшки рекомендують носити з гладко зачесаним волоссям. Але, якщо трошки докласти зусиль і помудрувати над вибором форми і розміру, то його можна вбрати і з пишними локонами. Стиль «таблетки» пасує майже всім типажам обличчя, що робить її універсальною.

 Вуалетка

 Якщо наречена прагне бути особливо вишуканою та підкреслено жіночною, то капелюшок-вуалетка – те, що треба. Не обмежуй свою фантазію, адже вуалетку можна створити з величезного вибіру матеріалів. Шовкові квіти, вуаль, сітка, фатин, пір’я – все це зробить твій капелюшок неперевершеним. Ця модель – такий собі трасформер, адже, вдягнувши вуалетку, ти можеш приміряти образ і романтичної Джульєтти, і фатальної жінки.

 Капелюшок з полями

 Такий тип капелюшків – класика сучасної моди, їх найчастіше використовують на всесвітньовідомих подіумах. Наречена може зупинити свій вибір на капелюшку з маленькими полями – канотьє. Проте поля можуть бути навпаки – максимально великими, які спадають на плечі і навіть переходять у фату. Такий капелюшок пасуватиме нареченій, котра вирішила вдягнути на весілля сукню-костюм у строгому стилі.

 Циліндр

 Цей капелюшок – для екстравагантних наречених. Симпатично виглядатиме мініатюрний, але можна обрати і стандартного розміру. Пильнуйте, щоби наречена не виглядала у такому капелюшку значно вищою за нареченого або принаймні попередьте про цей аксесуар свого весільного фотографа.

 «Гніздечко»

 Це, певно, найекстравагантніший тип капелюшків для наречених, проте, на жаль, він не поєднується з фатою. Така шапочка зазвичай вдягається на обруч, оскільки складається з пір’я, стрічок, сітки, штучного листя і тонких натуральних прутиків.

 Капелюшок-квітка

 Інколи наречені обирають серед сотень квіток лише одну, яка до вподоби найбільше. Тоді майстер створює копію цієї квітки, збільшуючи її в кілька разів. Такий капелюшок може навіть покривати всю голову, але тоді будь дуже обережна з рештою весільних прикрас.

 Капелюшок, котрий відповідає тематиці весілля

 Якщо ви плануєте тематичне весілля, вдалим вибором буде капелюшок, що доповнить його стиль. Ягідка, пташка, тваринка, тістечко, корзинка, колесо – та будь-що, аби зі смаком! Уявіть собі, як оригінально та несподівано це виглядає!