ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Запрошення, майстер-клас

 Весільне запрошення  це візитна картка вашого весілля, це перше, що побачать гості. Зробити запрошення самим непросто, але й нічого дуже складного тут теж немає. Дизайн весільного запрошення повинен бути досить простим у виконанні, адже запрошень потрібно зробити багато, і звичайно, витримана стилістика та кольорова палітра весілля.

 Отже, декілька порад для тих, хто хоче зробити весільні запрошення власноруч.

 Вся робота з папером починається з чистої робочої поверхні. Переконайся в тому, що твої руки чисті. Зніми всі персні, так як ними дуже легко подряпати ніжну поверхню дизайнерського паперу.

 Для запрошень краще вибрати 2-3 кольори паперу та прикрас. Під основу бажано вибрати щільний папір зі структурованою поверхнею. Якщо зверху використовується дизайнерський папір, то він повинен бути тоншим за основу, щоб не обтяжувати вироб. Якщо використовується стрічка, то виходь із розрахунку 0,5 метра на запрошення. Можливо, в тебе не піде так багато тасьми, але зате не доведеться потім бігти в магазин і купувати бракуючий відрізок стрічки.

  1.  Для початку підготуй все, що можна заздалегідь підготувати: основу, дизайнерський папір, надрукуй текст на запрошенні або на вкладці до нього. Щоб краї були рівні, краще користуватися канцелярським ножем. Для скотчу використовуй окремі ножиці, для паперу і тасьми — інші. Від різання скотчу ножиці швидко псуються.
  2.  Стрічку приклеюєш на шматочок двостороннього скотчу з виворітної сторони.
  3.  Для приклеювання дизайнерського паперу до основи раджу користуватися двостороннім канцелярським скотчем (переконайся, що це не будівельний скотч і що він не має неприємного запаху!). Для 30 запрошень знадобиться приблизно 20 метрів такого скотчу. Не раджу при склеюванні паперу користуватися жодним клеєм.
  4.  Після приклеювання до основи, зав'язуєш бантик, обрізаєш кінці стрічки навскіс. Стрічка нехай тримається вільно, не потрібно приклеювати її до паперу (проте вона не повинна бовтатися, і бантик повинен бути зав'язаний туго, але не стягувати запрошення з боків).
  5.  Після цього, за допомогою вирізаного з двостороннього скотчу невеличкого овалу або краплинки клею, прикріплюємо під бантик, наприклад, квіти та ярличок. Краплинка клею так само фіксує між собою папір і бантик. Потім можна додати, як варіант, камінці або перлинки. Текст запрошення можна зробити на вкладці або зробити щось подібне до кишеньки всередині. Запрошення також може розкладатися і бути у вигляді конверта.
  6.  Отже, твоє запрошення на весілля готове. 

 Успіху та творчого натхнення! 

 (А в разі чого пам'ятай, що наші фахівці завжди зроблять для тебе будь-яку весільну поліграфію)

Дизайнерський папір
Весільні запрошення майстер-клас
Запрошення на весілля
Дизайн весільного запрошення
Зробити запрошення на весілля
Весільні запрошення власноруч