ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Пост обожнювання молодих і перспективних запорізьких фотографів

Весільний ринок Запоріжжя перенасичений пропозиціями. Особливо це стосується послуг весільних / сімейних і інших фотографів. Але, як відомо, кількість - не означає якість. В силу своєї професії нам часто доводиться стикатися з роботами фотографів різних категорій - аматорів, професійних, тих, хто вважають себе професійними і тих, хто до сих пір вважає себе початківцями. Але роботи цієї молодої людини підкорили нас) 

STAN ALIEN або Станіслав Поліщук можливо поки не найвідоміше і популярне ім'я серед запорізьких наречених. І ми зробимо все для того, щоб це виправити. Нам випало щастя спостерігати за розвитком цього, безумовно, талановитої людини, яка вміє знаходити прекрасне в самих різних речах. І ми дуже хочемо поділитися своїм відкриттям з вами!

Невеликий огляд Станіслава як фотографа і як людини з його власних слів:

«Мене звуть Stan і я той самий фотограф, який дійсно ФОТОГРАФ :)

Все дуже просто - я добре малюю від руки, більше 8 років працюю в сфері графічного дизайну і 3 роки професійно займаюся фотографією в усіх її видах і напрямках.

Фотографія для мене не просто робота, це моє вікно в навколишній світ, це спосіб бачити і сприймати життя. Фотокамера - це продовження моєї душі. Мій мозок постійно в пошуку нових ідей, мої очі бачать мільярди відтінків, мої навички вдосконалюються щодня, у мене найкраща фототехніка, мої ціни ростуть.

Я часто знімаю за кордоном, веду фотокурси для початківців фотографів, мої роботи періодично публікуються в FORBES (UKR) та інших журналах. Люблю знімати: весілля, лав-сторі, портрети, дівчат, хлопців, щасливі сім'ї, дітей, емоції, пейзажі, предметку, індастріал, стріт, архітектуру, концерти, музикантів, корпоративи і т.д. Працюю практично у всіх напрямках, тому що прекрасне є у всьому. Я дуже люблю фотографувати :) »

Сьогодні ми публікуємо один з останніх фотопроектов Станіслава і пропонуємо вам насолодитись цими чудовими знімками разом з JAM!