ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Квіткова композиція власними руками

 Спробуй стати дизайнеркою власного весілля! Ну добре, може і не геть усього весілля, але змайструвати щось симпатичне власними руками тобі цілком під силу. Наприклад, квіткову композицію для столу. Це легко, захопливо і потребує усього кількох простих елементів, які знайдуться у найближчому квітковому і господарському магазинах. Цей майстер-клас – від весільного дизайнера Метью Роббінса. 

 

 Для початку збери потрібні тобі речі. Знадобляться садові ножиці, підставка, яка тримає квіти, декоративні камінчики, спеціальний клей і емальована довга посудина. Зрештою, тобі потрібні квіти, бажано сезонні. Вони дешевші і завжди виглядають доречно. Тут Метью використав жовтий, помаранчевий і білий жовтець, запашний горошок і листя бегонії. Обережно міксуй види квітів. Щоб це виглядало стильно, краще обрати два-три, не більше.

Крок перший: зроби з квіткового клею маленькі кульки, приліпи їх до дна підставок для квітів і встав у емальований контейнер. Так ти будеш впевнена, що підставки не будуть ковзати по поверхні посудини.

Крок другий: обріж квіти. Відріж кожне стебло під кутом і намагайся зробити це під водою. Так вода втягується у стебла значно швидше, це гарантуватиме тривалу свіжість твоєї квіткової композиції. Зроби кожну квітку  різної довжини, результат тебе приємно здивує.

Крок третій: наповни контейнер водою і починай вставляти у підставки свої квіточки таким чином, щоб вони трималися не лише прямо, але й під різними кутами. Проте якщо вже вставила в підставку стебло, не варто його витягувати.

Крок четвертий: після того як вставила усі квіти, насип зверху декоративних камінців, щоб вони повністю закрили підставки. Можна додати зверху кілька красивих листочків бегонії.