ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весілля Саші та Назара

 Історія нареченої Саші про те, як вони з нареченим Назаром організовували своє весілля самостійно :) 

 До весілля ми готувались більше року. Здавалось, що маємо багато часу, і нам не потрібно допомоги координаторів, але так здавалось не довго.

 Спочатку довго роздумували над місцем і стилем проведення та зупинили вибір на європейському весіллі кольору марсала з виїзною церемонією. Як виявилось, у Львові ресторан потрібно бронювати приблизно за рік часу, і більшість із них були вже зайняті, що для нас стало великим здивуванням. Ми не покидали надії і об'їздили всі ресторани, вільні на нашу дату,і одноголосно обрали ресторанно-відпочинковий комплекс «Сяня». 

 Наступним нашим кроком став пошук музикантів, було дуже важко підібрати кавер-гурт із хорошим репертуаром, що відповідав би європейському стилю, так як крутих музикантів теж розбирають задовго до весілля. В пошуках музикантів та ведучого ми відвідували Шоу-рум «Сильно стильні наречені», організаторами якого був «Wedding Jam». Музиканти там були дійсно хороші, але, як не дивно, наша дата знов була зайнята.

 І тут одного прекрасного вечора мій наречений знаходить в Інтернеті чудовий кавер-гурт «Мармелад» з м. Рівне, але локація не стала перешкодою, і вони приїхали до нас на весілля.

 Далі ми з нареченим розподілили обов'язки: він в пошуках ведучого, а я – декораторів.
Назар першим справився з завданням, і ми пішли на зустріч із ведучим, після якої зрозуміли, що ця людина проведе наше свято саме так, як ми це собі уявляли, і ведучим нашого весілля став Віталік Vitamin.


 А пошуки моїх декораторів тривали, ніяк не могла визначитись, тому ми вирішили залучити всіх, кого я обрала: декоратори залу та виїзної церемонії – «Будинок моєї мрії», декоратори CandyBar – «Cuentodicore», додаткові декорації, створення віночків для діток та дружок, бутоньєрки дружбам, неймовірний букет нареченої – від Студії свята Олі Яреми.

 До вибору фотографів та відеографів залучила всіх друзів і в кожну вільну хвилинку з дружкою Ірою переглядала чудові весільні кліпи, але після кожного ставало дедалі важче визначитись із оператором, адже кількість наших переглядів зростала, і критерії теж піднімались.

 Спочатку я не звертала уваги на масове додавання у друзі людей зі сфери event, які посипались, щойно я змінила в соцмережах сімейний стан на «заручена», але в один момент вирішила розглянути заявки... Тут і знайшла студію «Яскраві серця», яку ми обрали для відеозйомки нашого весільного дня. Фотографа виокремила теж із багатьох... Оксана Сейфуліна вразила нас своїм вмінням передавати на фото щирі почуття та теплі емоції.


 Здавалося б, усе обрали, залишились дрібниці, але цих дрібниць було так багато... Обручки, вбрання наречених, дружок, запрошення, розсадка, постановка першого танцю, рушник, свічки... І весь вільний час до весілля ми займались цими приємними клопотами :)

 Щоб було весело на нашому святі, вирішили обрати розважальну програму для наших гостей. Довго роздумуючи, ми зупинились на класнючому бармен-шоу «Na-bar», запальних барабанщиках «DrumForce» та гурті «LaVivo» (які, на жаль, не змогли приїхати). Також гарним подарунком для нас стали дітки зі студії «Імперія танцю».

 Час летів непомітно, і прийшов цей прекрасний день. За декілька днів до весілля ми все ж таки скористались допомогою координаторів «в день весілля», і переживати нам вже не було за що.

 І настала дійсно наша казка, цей день був настільки прекрасним, що я ще довго літала від щастя, свято було вдалим на 100%. Ми з нареченим кайфували все весілля і тішились від того, що за нас щиро радіють наші рідні та близькі, які теж були під враженням від нашого свята! Ми ще довго отримували дзвінки та смс із фразою «найкраще весілля, на якому ми були».

 Це надзвичайно приємно: самим займатись підготовкою до своєї казки, а в день весілля просто насолоджуватись один одним.