ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Переможці шоуруму "Весілля мрії" в Запоріжжі

Дива трапляються, навіть коли їх не чекаєш. Ми підводимо підсумки шоуруму в Аврорі і хочемо розповісти читачам, про трьох фіналістів, тих самих щасливчиків що виграли призовий куш від команди Jam Wedding і найнеймовірніших фахівців весільного світу.

Кожна щаслива історія бере свій початок, задовго до хвилин ейфорії і куражу в серцях закоханих пар.

Саме так, щоб запланувати весілля мрії наші перші герої повинні були закохатися, а як це було, ми з Вами зараз дізнаємося:

Пара: Єлизавета і Максим

Місце: 1

Переможці шоуруму «Весілля Мрії»

Виграш: 50% на організацію весілля мрії.

Історія цієї пари почалася ще в далеких 80-х. Закохані Максим і Ліза вірять, що їхня зустріч доленосна. Незважаючи на діаметральну несхожість, молоді люди доповнюють один одного. Є тут місце повір'ю, що якщо двом судилося бути разом, то доля не раз їх зведе, незважаючи на всі перипетії життєвої лінії. Так сталося, що доводилося розлучатися, але зв'язуючою ланкою стала щаслива дата 13. Саме 13 числа пара двічі починала свої стосунки. Любовна історія молодих триває вже майже п'ять років. За цей час Ліза дочекалася Максима з армії. Вірність і очікування було винагороджено. У романтичній поїздці в чарівний і казковий Львів, Максим відвів свою улюблену до Ратуші, де зробив пропозицію, а заповітне «Так» прозвучало під мелодію дзвонів.

Весілля пари заплановано на 22 травня. У мріях майбутні молодята хочуть зробити весілля з «морквяними» акцентами. Команда Jam Wedding сподівається, що підтримка всіх фахівців шоуруму, допоможе втілити всі загадані ідеї.

Бажаємо Лізі та Максиму любові, розуміння і з нетерпінням чекаємо їх весілля, про яку із задоволенням розповімо навесні.

Незабаром, наступна пара шоуруму «весілля мрії» та їх історія кохання.

Не пропустіть!

 

© Владислава Земляна