ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Любов довжиною в навколосвітню подорож

Ця історія любові народилася п'ять років тому!

На одному з круїзних лайнерів, що борознять простори океанів, купидон поєднав серця Андреа Роверато (Andrea Roverato) і мексиканської красуні Клаудії Мартінез (Claudia Martinez). Він працював на лайнері кондитером (Pastry Chef), а вона - офіціанткою шведського столу (Buffetsteward). Вони об'їхали півсвіту разом, іноді не бачилися по півроку, але від цього їх любов ставала все міцніше! Ось їх історія ....

- Андреа, ти пам'ятаєш, як все починалося?

- Звичайно пам'ятаю! Перший раз я побачив Клаудію, коли вона прийшла забрати морозиво в нашу кондитерську. Я подивився на неї, і всередині мене щось просто завмерло, мене страшно захотілося з нею познайомитися! Але вона була абсолютно не налаштована зі мною розмовляти. Хоча я відчував, що сподобався їй :)

Потім я побачив її знову, не втримався і ризикнув запросити на вечерю. І що ви думаєте ... вона погодилася! Ми в той момент якраз були біля берегів Гібралтару. Там і відбулося наше перше побачення і перший поцілунок!

- Скільки часу ви проплавали разом? Чи були ви в Австралії?

- Ми з Клаудією проплавали близько двох років. Весті ми відвідали Карибські острови, Америку, Північну Європу і Середземномор'я. А в Австралії я плавав сам! Це дивовижна країна, я отримав масу вражень. Коли-небудь ми обов'язково побуваємо там разом з Клаудією!

-Клаудія, Я знаю, що будь-який ваш рейс був наповнений морів пригод. А яке найяскравіше події ви пережили разом з Андреа?

- Найяскравіше враження у нас залишилося від Кабо-Сан-Лукас - це райське містечко на самому краю Мексики. Ми взяли в оренду машину і поїхали кататися! Ми заїхали вглиб пустелі на 60 км. і не маючи не найменшого поняття куди їхати і скільки у нас бензину, ми просто насолоджувалися товариством один одного. Отакі от ми ризикові! (Сміється)

- Андреа, а як ти зробив Клаудії пропозицію?

- Одні раз я перебував на кораблі в Колумбії, а Клаудія на лайнері в Майамі. Мені довелося просити все керівництво компанії, що б мене перевів на її судно! Пройшовши сім кіл пекла, мені це все-таки вдалося! Там ми разом і вирішили одружитися!

Ось так, в лютому 2012 року на одну інтернаціональну сім'ю в світі стало більше!

Тепер він ласкаво називає її - Клао, а вона його ніжно - рови. Він знайшов собі нову роботу і тепер Андреа шеф-кухар, кондитер в одному з ресторанів озера Гарди (Італія). А вона, за тисячі кілометрів від дому, адаптується до звичаїв і нового життя в його країні! Зараз Клаудія активно вчить італійську мову і шукає роботу. Як би складно їм не було, вони - щасливі ... Коли в серці живе справжня любов, будь-які труднощі переборні!

мексиканская лав-стори
любовь длиною в кругосветку
итальянская история любви
интернациональная свадьба
свадебное путешествие
в парке аттракционов
свадьба на круизном лайнере
повар-кондитер
повар на корабле
завтрак на корабле