ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Королівські весілля

Весілля американської актриси Грейс Келлі і князя Монако Реньє III була і залишається одним з найбільших подій ХХ століття.

Вона стала наймасштабнішим світською подією після коронації Єлизавети II і увійшла в історію як найрозкішніший і романтична церемонія свого часу.

Княгиня Грейс і князь Реньє - одна з найкрасивіших і щасливих королівських пар, яка змогла не тільки завоювати серця і любов людей, а й відродити цілу державу і зробити його одним з найбагатших у світі.

Грейс Келлі - фотомодель, муза Альфреда Хічкока і найбільш касова актриса свого часу. За свою нетривалу кінокар'єру Грейс Келлі удостоїлася премії «Оскар» і премії нью-йоркських кінокритиків за роль в картині «Сільська дівчина». Блакитноока блондинка з ангельською зовнішністю і тендітною фігурою володіла незвичайним даром викликати прихильність до себе людей. З За князем Монако Реньє III актриса познайомилася під час зйомок фільму «Спіймати злодія». Він розумів, що він повинен одружитися на благо держави і уявити свого народу спадкоємця. Але, в той же час, він хотів практично неможливого для представника королівської крові - по любові одружитися. І йому це вдалося. Князь закохався в Келлі з першого погляду. Цей день став доленосним в їх житті і житті цілої держави. Уже через рік відбулася їх чудова весілля.

 

19 квітня 1956 року відбулася церемонія одруження, яка була поділена на 2 дня: громадянська церемонія - для найближчих людей і урочиста пишне весілля для численного списку запрошених, який за різними джерелами в себе включав від 600 до 1000 імен. Весілля століття пройшла в храмі Святого Ніколаса в Монако. Це була перша весільна церемонія, яку дозволили знімати так близько, що можна було побачити ті моменти таїнства, які зазвичай бачить тільки священик. Телевізійну трансляцію воістину королівського весілля змогли побачити близько 3 мільйонів телеглядачів, а під стінами храму зібралося більше 20 тисяч шанувальників і фанатів Грейс. Витончене і прекрасне плаття нареченої створила дизайнер кіностудії MetroGoldwynMayer (MGM) - Хелен Роуз. Тридцять швачок працювали над ним протягом 6 тижнів! На сукню пішло 25 метрів шовкової тафти кольору слонової кістки і старовинне бельгійське мереживо, яке князь викупив з музею спеціально для весільної сукні Грейс! Це плаття входить в п'ятірку найдорожчих весільних суконь в світі, поряд з вінчальним нарядом принцеси Діани.

Олександра Біла

  

свадьба грейс келли и принца ренье
свадьба грейс келли и князя ренье
свадебное платье грейс келли
свадьба княгини грейс и князя ренье
свадьба грейс келли
свадебное платье грейс келли
грейс келли и князь ренье
свадебное платье грейс келли
венчание грейс келли и принца ренье
свадьба грейс келли и князя ренье
свадьба грейс келли
свадьба грейс келли и князя ренье