ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Кумедні весілля

весілля з гумором фото

Весілля - це не завжди офіційне і строго витримане захід. Весільний день-це унікальна можливість реалізовать- всі Ваші сміливі задуми. Більше того, ми впевнені, що весілля - це весело, захоплююче і цікаво. Вперед за новими весільними фішками. Не бійтеся прикрасити свій день ноткою гумору і легкого стьобу. Нехай смішні моменти залишаться в домашніх архівах або увійдуть в рейтинги найдотепніших весіль, не настільки важливо. Головне насолодитеся зарядом бадьорості і кайфу від кожної секунди Вашого любовного божевілля.

Поки Ви наважуєтеся на подібні авантюри, ми хотіли б показати добірку яскравих інтернет фотографій з весіль, де не боялися жартувати і розважатися. Приємного перегляду.

© Владислава Земляна

весілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фотовесілля з гумором фото