ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весілля у стилі урбан-шик

JAM продовжує розповідати про сучасних і популярних стилях у весільній індустрії і сьогодні це буде урбан-шик.

Стиль урбан-шик - це абсолютна протилежність рустик або еко-стилю. Урбан-шик - це атмосфера жвавих міських вулиць, мостів, хмарочосів, архітектурних споруд і ліхтарних вогнів. Особливістю цього стилю є абсолютна незалежність від декору. Декораціями до стилю урбан є саме місто. Місцем для виїзної церемонії може бути арт-галерея, міський парк або музей, а може бути величезний будинок бібліотеки або звичайнісінька квартира!

 
Скляні висотки, бізнес-центри, людні проспекти, цегляні і бетонні стіни, старовинні будинки - все це природний антураж для фотосесії в стилі урбан. Найбільш підходяща колірна гамма до даної стилістиці - чорно-білі тони, відтінки металу, глибокий синій, сірий колір. Весільна сукня може бути як простим і витонченим, так і дизайнерським і абсолютно розкішним! Як декор варто віддати перевагу монохром і стилістику мінімалізму, геометричні мотиви, а також скла, дзеркала, цегла, бетон і т.д. Як освітлення можна використовувати неон, світло ліхтарів або ламп.
 
Якщо ти - сучасна наречена з великого міста, можливо, такий стиль доведеться тобі до душі! Дивись і надихайся фотографіями з весіль в стилі урбан-шик!
 
Олександра Біла