ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Весільні сукні бувають різні

 Навряд чи комусь прийде в голову питати тебе, що ти вдягнеш на власне весілля. Весільну сукню, звісно, не нічну сорочку ж! Гаразд, тут усе прозоро. А от коли мова заходить про якусь конкретику, то нерідко починає бракувати слів, або ж, навпаки, їх стає забагато. Насправді, шаблони і стандарти уже давно дійшли і до цих питань, і все вже має назву. Саме про цю термінологію ми й поговоримо. Відразу скажемо, варіацій назв типів є достатньо, але якщо хоча б згрубша орієнтуватися у одній системі координат, то все буде зрозуміло.

 Ампір 

 Це весільна сукня з завищеною талією. Підходить для будь-якого типу фігури, особливо пасує злегка повненьким. Підкреслена лінія грудей і легкий спадаючий низ. Не повинно бути громіздких «рюшечок» та інших аксесуарів.

 Романтика

 Найтрадиційніший варіант – корсет зверху і пишна спідниця. Ефектно виглядає на струнких дівчатах. Також це відмінний спосіб приховати нечіткість талії.

 Кокетка

 Протилежність «Романтиці». Неважко здогадатися, що ця сукня на весілля коротка, до коліна або трохи нижче. Також підходить практично до будь-якого типу фігури.

 Практик

 Тут уже йде мова про такий стиль, який буде дещо універсальним. Сам стиль може бути будь-яким, важливо лише те, що ваша весільна сукня може бути не тільки весільною, і ви її зможете використовувати на інших заходах уже після весілля.

 Бальна сукня

 Також можна назвати класикою весільної моди, яка ніколи не забудеться і завжди буде актуальною. Розкішна пишна спідниця зі складками і хвилями, підкреслений верх. Щоправда, ідеально виглядатиме така сукня на дівчатах середнього і високого зросту.

 Принцеса, або А-лінія

 Сукняоблягає зверху і плавно розширюється донизу, або ж спадає легкими хвилями . Підходить до будь-якої тілобудови. Така сукня допоможе невисокій дівчині здаватися вищой, а також прикриє недоліки бедер. Завдяки своїй формі, сукня додасть жіночності стрункій дівчині, а повній – стрункості.

 Пряма сукня

 Проста і водночас дуже елегантна сукня. Підійде для струнких дівчат з гармонійною тілобудовою. Силует доповнюють зйомним шлейфом, що робить його подібним на бальне. Обираючи даний тип весільної сукні, переконайся, що воно відповідає твоїм пропорціям.

 Русалка

 Сукня обтягує фігуру і розширюється від рівня коліна донизу. Чудово підкреслює лінію бедра і поєднує класичний шик та сексуальність. На жаль, не підійде тим, хто не хотів би акцентувати увагу на бедрах.