ВГОРУ
UA | RU
Перший в Україні весільний онлайн організатор
весільний
ОНЛАЙН
організатор

Ідеї декору для весілля

 DIY (do it yourself - «зроби сам») весілля в моді завжди. І зовсім не через бажання зекономити грошенят на професійних декораторах, а швидше через нестримний потяг нареченої взяти на себе декор весілля, хоча б частку, і створити своїми руками якусь небачену красу. Маючи під рукою нетбук з інтернетом та стару скриню з усіляким романтичним непотребом, можна начаклувати щось неймовірне! Wedding JAM пропонує оригінальні ідеї для центрального декоруна святковий стіл.  

 Проста ідея

 Ти хочеш, щоби центральна прикраса на весільному столі була простою та зі смаком? Для початку з’ясуй для себе: ти будеш використовувати квіти чи щось менш традиційне. Якщо ти точно надаєш перевагу квітковій композиції, тоді спробуй використати не букет, а лише одну квітку – виразну і яскраву. Невеличка скляна ємність з одним великим бутоном матиме елегантний вигляд. Додай до нього ягід, гарненьких гілочок, рослин.

 Щоби потішити амбіції твого внутрішнього дизайнера, створи щось трохи складніше, наприклад, комбінацію свічок та речей, що відповідають темі або стилю твого весілля. Почни з високих скляних пляшечок, наповни їх декоративним дріб’язком – мушельками, фруктами, кольоровими кульками. Або ж наповни ємність водою, і нехай на поверхні плаває невеличка свічечка.

 Сезонна ідея

 Для осіннього весілля центральний декор на столі можна створити з гарбуза. Відріж його вершечок, добряче вичисти середину, наповни жолудями, шишками, горіхами, каштанами, опалим листям. А в центрі встанови високу свічку, вона додасть атмосферності твоєму декору.

 Використовуй природні елементи, які легко знайти. Це не лише трохи скоротить весільний бюджет, зрештою, кінцевий результат може бути і справді чарівним. Для весни і літа підійдуть польові квіти, трава, рослини, штучні пташині гніздечка. Для зимової весільної композиції обери гілки вічнозелених дерев, ягоди або омелу. Насолодись пошуком сезонних декорів, повір, це принесе тобі багато задоволення.

 Унікальна ідея

 Якщо ти маєш незрушний намір створити щось унікальне, але водночас і просте для свого весілля – задій фантазію. Чому б не поставити круглий акваріум із кольоровими рибками й оздобити всередині водоростями? Або декорувати різьбленими фруктами? Талановитий майстер може перетворити диню на ніжну троянду, а кавун – на вогняного дракона!

 Хенд-мейд декор у центрі весільного стола притягуватиме захоплені погляди і зірве шквал запитань: а де ти таку красу знайшла? На що цілком серйозно можна відповідати: начаклувала!  

Декор весілля, стіл
Декор весілля, центральна композиція
Декор весільного столу
Центральна композиція весільного столу
Ідеї декору весілля